Fiets of wandel de Bevrijdingsroute
In en rondom Goirle/Riel ligt sinds een maand de Bevrijdingsroute. Sindsdien hebben al veel mensen de route gefietst of gewandeld.
De route gaat langs tien locaties in Goirle en Riel. Op elke locatie staat een fotobord met foto’s uit de tentoonstelling ‘Brug naar vrijheid’. Met deze fototentoonstelling wordt een brug geslagen van de periode tijdens de Tweede Wereldoorlog (1940-1945) tot de herdenking van 80 jaar bevrijding (2024). De foto’s laten zien dat Goirle en Riel veel zijn veranderd tijdens 80 jaar leven in vrijheid.
Ben je ook benieuwd naar de route? Je kunt een routebeschrijving ophalen bij de balie van het gemeentehuis, in de bibliotheek, het CC Jan van Besouw en Blz. Boekhandel Buitelaar op De Hovel. Je kunt de routekaart ook downloaden ➡ bit.ly/fotoroute-goirle-en-riel.