Programmering Radio

LOG-Radio kent non-stop muziekprogramma’s en live-programma’s. Alle non-stop muziekprogramma’s zijn cursief gemaakt in de onderstaande programmering.

Maandag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 20:00 uur: Goolse Kringen (behalve eerste maandag van de maand)

Uur Literatuur (eerste maandag van de maand)

20:00 – 21:00 uur: Goirle Op Maandag
21:00 – 23:00 uur: Music Corner (niet visual)
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Dinsdag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 20:00 uur: Radio Hatseflats
20:00 – 22:00 uur: BMS-Radio
22:00 – 23:00 uur: Avondgeluid
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Woensdag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 21:00 uur: Goirle Op Woensdag
21:00 – 22:00 uur: Breek de Week
22:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Donderdag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 21:00 uur: PodiumBreed
21:00 – 23:00 uur: On The Rocks
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Vrijdag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 21:00 uur: Het ‘Hout’ Niet Op!
21:00 – 23:00 uur: Avondgeluid
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Zaterdag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 15:00 uur: Broodje Goirle of Broodje met …
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 21:00 uur: Goirle op Zaterdag
21:00 – 23:00 uur: Avondgeluid
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk

Zondag

06:00 – 09:00 uur: Wakker Worden!
09:00 – 12:00 uur: Aan de slag
12:00 – 14:00 uur: Zondag met Timo
14:00 – 15:00 uur: New Country (niet visual)
15:00 – 19:00 uur: Good Afternoon!
19:00 – 20:00 uur: Djimmy Show (niet visual)
20:00 – 22:00 uur: Le INIT Live
22:00 – 23:00 uur: Avondgeluid
23:00 – 06:00 uur: Nachtwerk